Šeit Jūs turpmāk atradīsiet “Dienas” “aizgājējus” – mūsu ziņas, plānus, komentārus.

37 Responses to “Par mums”

 1. Andrejs Says:

  Turieties un būs labi

 2. Deivids Says:

  shi nu ir diena, kad Diena ka patiesibas uzturetajs ir beidzis pastavet …. ceru, ka bus specigs aizvietotajs patiesibas sniegsanai ar bijusho Dienas specigo komandas kodolu, lai veicaas…
  tiem kas gribeja noprikt patiesibas slepshanu, tas ar blikshki ir izgazies, vini paliek ar tuksu apvalku, butiba dodas talak, butibu nopirkt neizdosies nevienam

 3. Maris no Londonas Says:

  Tragjiska sajuuta. Mana aviize, ko esmu lasiijis visus gadus kopsh iznaakshanas pasha saakuma. un arii sheit sveshumaa dziivojot – ikdienas internetaa, nu vairs nepastaav. Vismaz ne taada, kaadai es esmu uzticeejies un ne taada, kaadai bija jeega – briiviibu miilosha, toleranta, viedoklju dazjaadiibu dodosha. Mana visdziljaakaa pateiciiba par visiem shiem gadiem. Taa kaa neskatos televiiziju, tad Diena man ir bijusi miiljsh un uzticams celja biedrs. Sirsniigs, sirsniigs paldies par to visiem, gan tiem kurus es paziistu klaatienee, gan tiem, kurus ne. Peedeejaa informatiivaa saikne ar Latviju paartruukst. Tagad tikai no telefona sarunaam ar radiem…

  Kaut nu izdotos atrast iespeeju un gara speeku radiit kaut ko jaunu. Lai Dievs Juus visus sargaa un stiprina, miiljie zjurnalisti. Turieties vienoti, gan izdosies!
  Maaris

 4. Anita Says:

  Tiem, kuri aizgāja – paldies par stāju! Tiem, kuri paliks – tas pats.

 5. johann Says:

  Patiesība ir mīts!
  Internetā blogos un komentāros visi ir PATIESĪBAS sludinātāji!
  Nevajag pārspīlēt, neviens nav ideāls.
  Es Dienu PACIETU visus šos gadus un tas manuprāt ir labāks kompliments!
  johann

 6. Hugo Says:

  …kā filmā. Jāgaida ar ko tas viss beigsies.

 7. Ieva S. Says:

  Atbalsts jums. Rakstiet, un es lasīšu. Jo man nav vienalga, kurā trubā pūst.

 8. space Says:

  patiesība ir relatīva..piemēram šīs sadaļas publicēšanas datums..kamon, pietiekami daudzi jau piefiksēja, ka sākumā tas bija 19.septembris. Ir ok, ka savā kodolā jau to paredzējāt un tam gatavojāties, bet tad nelabojiet datumus…tas piederētos tam, pret ko iestājaties..

 9. mveide Says:

  es gan ceru ka vēstures mēslainē aizies gan vecais gan jaunais pasākuma;)

 10. Gatis Says:

  Lai arī kā man nav gribējies piekrist daudziem Jūsu komandas viedokļiem, tā bija un ir labākā blice ever. Turaties!

 11. Gatis Says:

  To moderācijas opciju gan izslēdziet! Neklājas liberālam mēdijam:)

 12. Dainis Says:

  Paldies jums, ka tik ātri atradāt veidu, kā būt kopā ar tiem, kas jūs ciena un lasa. Tagad šajā lapā iegriezīšos ik dienas. Situācijā, kādā patreiz atrodas Latvija, it īpaši nepieciešams neatkarīgs un brīvs skatiens uz notikumiem un tautas vienotājs. Paldies jums, lai veicas!

 13. Zigurds Says:

  Laiks dibināt jaunu JAUNĀKĀS ZIŅAS. Kā Benjāmiņu laikā. Mans skolotājs bija JZ informācijas nodaļas vadītājs Nikolajs Mūzis. Tādēl labi zinu kā darbojās ši pagaidām vienīga īstā avīze Latvijas vēsturē.

 14. Ina Says:

  Abonēju Dienu,jo man patika tās neatkarīgums,no jaunā gada to noteikti nedarīšu!
  Vēlu Jums veiksmi un izveidojiet spēcīgu neatkarīgu avīzi,lasītāji Jums būs,jo ne jau visiem vienalga pēc kā stabules dancot…
  Turaties!!!

 15. Coool Says:

  Novēlu nepadoties.

  P.S.

  projektam.lv

 16. Nebeta Says:

  Tikko redzēju sižetu par šo notikumu TV3 ziņās. Atbalstu Jūs un šo blogu! Lai izdodas īstenot vēlmi dibināt jaunu mediju…

 17. SEOšņiks Says:

  🙂 Jums vēl ranks mazs, ieteiktu paskraidīt un palikt savus linkus, citādi par Jums uzzināju tik no TV3 ziņām . Google atrast Jūs vēl nevar…

 18. sigita Says:

  Turaties! Visu cieņu tam, ka esat komanda un esat kopā.

 19. JO Says:

  taisiet tik augšā jaunu avīzi, es jūs noabonēšu uzreiz. (vienlaikus slēdzot Dienas abonementu). Veixxmes 🙂

 20. Ilva Says:

  Jebkuram kautkur ir kāds īpašnieks, kaut vai viņš pats. Ja “Dienas” īpašniece būtu, piemēram, V. V. Freiberga vai S. Ēerte, vai tad viss būtu kā nākas un varētu turpināt pastāvēt? Kāpēc tie R vai kā viņi tur ir TIK slikti? Izskaidrojiet, lūdzu.

  • Cita Diena Says:

   Neviens nesaka, ka Roulendi ir slikti. Iespējams, ar viņiem viss ir kārtībā, taču pēc mums sniegtās informācijas joprojām paliek vairāki neskaidri jautājumi.
   1) tā kā līdz šim kā Dienas darījuma finansētāji tika saukti gan Skype dibinātāji, gan Gunars Kobins no igauņu Ekspress Group utt, mēs vēlējāmies dokumentālu apstiprinājumu, ka šoreiz tie tiešām ir Roulendi. Tādu nevarēja uzrādīt ne Aleksandrs Rīgā, ne Roulendu birojā Londonā (mūsu kolēģei Ritai Rudušai).
   2) visas dienas garumā piektdien mums neizdevās sazināties ar kādu no Roulendiem. Iedotie telefonu numuri vai nu izrādījās neeksistējoši, neatbildēja vai, kā Blackfish birojā, pieņēma zvanu un teicās atzvanīs, kas līdz pēcpusdienai nenotika. Vai nopietns investors pēc nopietna darījuma tā rīkotos? Vakarā telefona sarunu ar ģimenes pārstāvi piedāvāja Guntai Slogai un Rita Rudušai; viņa strupās un negribīgās atbildes varat lasīt šajā blogā un Dienas rakstā.
   3) Roulendi līdz šim nebija investējuši medijos, un nav skaidra viņu stratēģija attiecībā uz Dienu.
   4) tā kā Roulendi pārvalda arī citu investoru naudu, nav skaidrs, vai arī šajā gadījumā šī nav investīcija kāda klienta vārdā.
   5) visbeidzot, neskaidrības ar īpašniekiem ir tikai viens svarīgs iemesls Dienas redakcijas vadības un žurnālistu aiziešanai. Pārējie jau izklāstīti mūsu paziņojumos.

 21. Jānis Says:

  Es ļoti ceru, ka jums izdosies Dienas komandu savākt un atrast ceļu pie lasītāja. Ne vienmēr piekrītu jūsu viedoklim, tomēr ja atskatos pagātnē esmu ļoti bieži lasījis Dienas analītiskos rakstus un Dienas komentārus. Diena vēl bija manuprāt pēdējais bastions, kurš nebija saistīts ar mūsu slaveno trijotni.
  Visu cieņu Dienas radošajam kolektīvam. Uzredzēšanos.

 22. Reinis Says:

  Sveiki. Man ir jautājums par Ināras Egles rakstu Dienā, par Intu Dalderī, datēts ar: 11.10.2009. Vai tad žurnāliste nav atstājusi darbu avīzē ? Vai arī sākusi rakstīt pasūtījuma rakstus ?

 23. Sanita Jemberga Says:

  Reini, Ināra iesniedza atlūgumu piektdienas vakarā, Sestdiena tiek pabeigta jau nedēļas vidū. Ar Ināru esmu strādājusi kopā tik daudz gadu, ka varu droši teikt – viņa pasūtījuma rakstus neraksta nekad.

  • Reinis Says:

   Paldies par atbildi, es to novērtēju. Esmu par Cietas Dienas attīstību un kvalitatīvu un atklātu žurnālistiku.

  • mazais ciniķis Says:

   A kurš tad raxt(-ija) pasūtijuma raxtus ? 😉

   Un kā jums (te domāta vecā dienas redakcija) izdevās ieraut taaados mīnusos ?

   • Nellija Says:

    Mīnusiem ir divi galvenie iemesli – 1)reklāmas tirgus sabrukums, zaudēta vairāk nekā puse naudas, 2)novēlotas un lielas investīcijas interneta projektos, kas sakrita ar ekonomikas lejupslīdi.

    Svarīgi arī saprast, ka uzņēmuma mīnusi automātiski nenozīmē tieši laikraksta Diena mīnusus – zaudējumus rada vēl citi projekti, ko Diena līdz šim ir subsidējusi.

 24. JK Says:

  Sakiet lūdzu, kā ar jums var sazināties elektroniskā veidā. Nekur neparādās kontaktinformācija. Ja nevēlaties to izlikt publiski, tad nosūtiet kaut vai uz manu e-pastu, kuru jūs visticamāk redzat.

 25. Kaspars Says:

  Ja Jums ir nepieciešama palīdzība ar CitaDiena.lv mājas lapu, lūdzu, dodiet ziņu — labprāt un brīvprātīgi pastāstīšu kā pareizi un ātri izdeidot pilnvērtīgu ziņu portālu un kādas ir iespējas ar to pelnīt.

  Ja ir interese, rakstiet kaspars@konstruktors.com

 26. ilze Says:

  Katram stāstam ir divas versijas, kāpēc jūsu būtu tā patiesā un pareizā??? Vai tik jūs paši neesat hipokrāti??? Atbildi uz jautājumu kāpēc šis blogs jau tika izveidots krietni ātrāk, es izlasīju. Bet šis izskaidrojums ir tāds pats kā Tralmaka skaidrojums par īstajiem īpašniekiem. Un kāpēc jūs nevarat konkrēti nosaukt tos savus atrastos invetsoru vārdus??? Ož pēc kaut kā ‘fishy’.
  Bet viens jums ir izdevies lieliski – mūsu tupo tautu vest pavadiņā. Re kā te gandrīz visi jums gatavi ziedot savus pēdējos santīmus un dažādā veidā palīdzēt. Kauns, ja jūs par brīvu pieņemsiet jebkuru šādu palīdzību. Un biedē, cik mūsu tauta ir lētticīga.
  Ja jūs gribat attainot patiesību, tad to arī dariet! Jo neviens te nav labais. Viss droši vien ir plānots jau mēnešiem iepriekš. Malači, jums izdevās!!! Jo kāda gan starpība, kam pieder uzņēmums?? Viņi jūs izdzina ārā? Sēdi, raksti un strādā!

  • Ilze arī Says:

   jā, vārdamāsiņ, arī es esmu ar mieru ziedot jaunajam portālam. Bet tu laikam paliksi nesaprotot, kāpēc.

   • Ilze arī Says:

    vajadzētu tāpat kā politika.lv, kur ir zīmīte “Patika raksts? vari ziedot portālam” pa mobilo. Lai var vienkārši aizsūtīt mazas naudiņas (nav man pārāk daudz)

   • ilze Says:

    jā, vārdamāsiņ, es visu saprotu. Man tikai tevis žēl, ka esi piemuļķota un gatav atdot pēdējo naudiņu. Re kā, viens un divi pašiem šiem savs domēns, juna mājas lapa…un viss par BRĪVU…

  • johann Says:

   Ilzei!
   Varu tikai tev piekrist, jo ir vairāk jautājumi nekā atbildes. Vai Sarmītes aiziešana nebija simptomātiska un tuvējā bankrota iespaidā? Šis stāvoklis radās, gan vadības, ta arī komandas neveiksmīgās darbības rezultātā. Nespēja radikāli mazinot izdevumus – štatus un atrodot effektīvākas darbības veidu, radās ši situācija kur daļa līdzvainīgo tagad ir prom.
   Nākotne parādīs WHO IS WHO.
   Johann

 27. Juris Vaters Says:

  lai skaidrs prats, demokratija un multikulturalas vertibas, dazadu tautu mijiedarbiba un kosmopolitisms ir dzinejspeks Citai Dienai.

 28. Marchix Says:

  Mja. Atbalstot Jūsu rīcību esmu pārtraucis laikraksta “Diena” abonēšanu. Domāju, ka tā rīkojās un vēl rīkosies daudzi laikraksta abonētāji visā Latvijā.

 29. LV mazais cilvēks Says:

  Pats rakstu tribine.lv. Kādreiz pasūtīju Dienu, tomēr ar laiku konstatēju, ka tā neattīstās. Dienas radītāji un uzturētāji bija iesildītās vietās labi iesēdējušies, pakalpojot zviedriem, tiem pienesot peļņu. Rezultāts neizpalika. Pats vienbrīd strādāju uz līguma pamata ar ARCO REAL ESTATE (ARE), pārdodot jaunos projektus. Kad somiem piederošais SIA ARE negribēja man samaksāt 2000 Ls, man vienkārsī paziņoja, ka tieku atlaists, nepaskaidrojot pat par ko. Man bija sadarbības līgums, sapratu, ka ilgā strīdēšanās un tiesāšanās neko nedos, tādēļ pats uzsāku savu biznesu, koncentrējoties uz peļņu, isā laikā nopelnot 8000 Ls. Kad mani atlaida, emocionāli jutos sagrauts, vakarā gāju gulēt un domāju no rīta nepamodīšos. Tāds jau arī bija SIA ARE mērķis, izņnīcināt viņu paspārnē augošu konkurentu.Viņiem tas neizdevās, tagad man jau ir cits projekts, kur peļņa tiek plānota 100 000 Ls gada laikā.Patiesībā es zinu, kas būtu jādara no Dienas aizgājušiem, tomēr to neatklāšu. Bijušie no Dienas, atvainojiet, domā, ka nauda,citu investīcijas tiem palīdzēs radīt jaunu konkurējošu mediju, bet nav spējīgi izdomāt pat atbilstošu, konkurējošu nosaukumu.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: